Urtekram Mýdlo aloe vera 100 g BIO, VEG Zobrazit větší

Urtekram Mýdlo aloe vera 100 g BIO, VEG

83864

Nový produkt

Zklidňující mýdlo Aloe vera šetrně a spolehlivě pečuje o pokožku celého těla, lehce ji myje a zároveň chrání před dehydratací i podrážděním. Zmýdelněné rostlinné oleje pleť myjí a zanechávají ji jemnou.

Více informací

1 Položka

skladem

62 Kč s DPH

Více informací

Zklidňující mýdlo Aloe vera Urtekram šetrně a spolehlivě pečuje o pokožku celého těla, lehce ji myje a zároveň chrání před dehydratací i podrážděním. Zmýdelněné rostlinné oleje pleť myjí a zanechávají ji krásně jemnou. Díky jednoduchému přírodnímu složení obohacenému o rostlinné výtažky je mýdlo univerzálním pomocníkem pro péči o pokožku rukou, těla ale i obličeje.

Základ Aloe vera mýdla tvoří kombinace palmového a palmojádrového oleje, které při kontaktu s vodou vytváří krémovou pěnu. Ta z pokožky účinně odstraňuje nečistoty i kožní maz, aniž by pleť zbytečně dráždila či dokonce vysušovala. Pokožka je po použití mýdla Urtekram jemná a pružná. Mýdlo tak můžete bez obav použít nejen pro mytí rukou, ale i obličeje a celého těla.

Mýdlo má velice jemné pečující složení obohacené o výtažky z Aloe vera. Aloe vera ještě více umocňuje hydratační účinky olejů, pokožku aktivně zjemňuje a zároveň chrání před podrážděním i začervenáním. Díky tomu je mýdlo vhodné pro každodenní péči i o tu nejcitlivější pokožku i pokožku dětí, kterou účinně myje a zároveň chrání.

MYTÍ BEZ PODRÁŽDĚNÍ

Tuhé mýdlo Urtekram s přírodními výtažky a Aloe vera myje pokožku celého těla a zároveň ji udržuje dlouhodobě vláčnou a pružnou. Praktické tuhé mýdlo lze použít na celé tělo od hlavy k patě včetně obličeje, je proto ideální nejen na cestování. Hodí se pro celou rodinu, minimalizuje podráždění citlivé pokožky a zanechává pokožku dokonale čistou, jemnou a lehce provoněnou svěží vůní Aloe vera.

ŠETRNÁ OČISTA

Na rozdíl od konvenčních mýdel nenajdete v tomto mýdle Urtekram žádné zbytečné chemické ingredience. Rovněž pěnidla v mýdle jsou na rostlinné bázi, a díky tomu jsou lépe snášena sušší a citlivou pokožkou. Díky přírodním výtažkům mýdlo v jednom kroku pokožku myje a zároveň jí poskytujepéči. Bohatá krémová pěna odstraňuje veškeré nečistoty a připraví pokožku na další péči.

VŠEMOCNÉ ALOE VERA

Výtažek z Aloe vera podporuje hydrataci pokožky a pomáhá ji chránit proti vysušení. Navíc zklidňuje podráždění pleti a zmírňuje nepříjemné pnutí či zarudnutí pokožky. Glycerin pak rovněž podporuje hydrataci pokožky a zjemňuje ji. Éterický olej z citrusů zásobuje pleť vitaminy, stimuluje její prokrvení a osvěžuje. Mýdlo je vhodné i na citlivou dětskou pokožku. 

Použití: Mýdlo napěňte ve vlhkých dlaních a aplikujte na pokožku celého těla i obličeje. Poté vydatně opláchněte čistou vodou.