Ekodrogerie Sonett

Vyberte si z naší široké nabídky produktů ekologické drogerie Sonett. Výrobky této německé značky jsou 100procentně odbouratelné. V řádu hodin až dní se zcela rozloží ve vodě na běžné přírodní složky. Ekologická drogerie Sonett je jedinečná tím, že odmítá používat přísady, které jsou škodlivé pro životní prostředí i lidské zdraví. Suroviny, kter...

Vyberte si z naší široké nabídky produktů ekologické drogerie Sonett. Výrobky této německé značky jsou 100procentně odbouratelné. V řádu hodin až dní se zcela rozloží ve vodě na běžné přírodní složky. Ekologická drogerie Sonett je jedinečná tím, že odmítá používat přísady, které jsou škodlivé pro životní prostředí i lidské zdraví. Suroviny, které tato značka používá při výrobě svých produktů, pocházejí z bio-dynamického či ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda, která je přidávána do produktů této značky, je bio-dynamicky rytmizována. Výrobky ekologické drogerie Sonett obsahují rovněž směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů.

Německá značka Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem celkem dvou ekocertifikátů. A to certifikátu ECO Garantie a certifikátu ECO Control Vegan.

Zobrazit

Ekodrogerie Sonett Počet produktů: 60

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 60 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 60 položek